CNPR - 11B
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

5 participan?i

In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andra P. Joi Oct 09, 2008 5:03 pm

Pareri despre proiectul "Alcoolul nu te face mare"?? Smile Ideea este ca trebuie sa facem un proiect toata clasa si putem castiga o excursie la ski8->8->8->
"Realizeaza si implementeaza impreuna cu clasa ta un proiect care sa aiba ca mesaj central sloganul campaniei “Alcoolul nu te face mare” si intra in super competitia nationala “Iti place sportul? Castiga o tabara la ski pentru tine si toata clasa ta”!"


Editat de Sebastian:
Sper ca nu se supara nimeni ca mi-am permis sa pun filmul campaniei aici.
Andra P.
Andra P.
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Andra10
Data de inscriere : 03/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andone Sebastian Joi Oct 09, 2008 7:18 pm

Fain. Excursie moca. Cine nu ar vrea? Deci ce va trebui sa facem?
Andone Sebastian
Andone Sebastian
Admin

Numarul mesajelor : 197
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Tu10
Data de inscriere : 15/06/2008

https://west-simplu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andra P. Vin Oct 10, 2008 7:37 pm

Linkul este : http://www.alcoolulnutefacemare.ro/concurs-proiecte/brief.php macar spunetzi yes or no...am face si noi ceva:P...vb aia "ne-am implica" Smile)Smile)Smile)...[premiul 8->8->8-> "face totzy banii"Wink]...si am putea cere finantare pt proiect de la conducere:)Wink)...pt pliante & stuff...
Andra P.
Andra P.
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Andra10
Data de inscriere : 03/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Vizitato Vin Oct 10, 2008 8:48 pm

suna super interesant
numai ca trebuie sa ne gandim la un subiect, ce sa facem mai exact, etc.
tre sa castigam excursia anu' asta totusi Very Happy
propun un filmulet Cool

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andra P. Sam Oct 11, 2008 9:10 pm

Ideea e sa "facem"...orice numai sa punem in aplicare..ideile mai vin si pe parcurs...ne trebuie si fluturase , afise multee si colorate ...si filmuletzul[super idea:)]...
Andra P.
Andra P.
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Andra10
Data de inscriere : 03/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andone Sebastian Sam Oct 11, 2008 9:18 pm

Eu ma ofer sa fac fluturasele ( adica pe calc ), da cine le trage la imprimanta? ca nu am tus color...
Andone Sebastian
Andone Sebastian
Admin

Numarul mesajelor : 197
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Tu10
Data de inscriere : 15/06/2008

https://west-simplu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Vizitato Sam Oct 11, 2008 9:25 pm

fluturasi cu ce? Question

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andone Sebastian Sam Oct 11, 2008 9:29 pm

Pai nush deocamdata.
Da vedem noi.
Eu am mai facut fluturasi de astia cand am participat tot la un concurs de nasta de proiecte si a iesit f k lumea. Bine am fqt doar 5 pentru membrii juriului, dar mi-au zs k leau placut Very Happy
Andone Sebastian
Andone Sebastian
Admin

Numarul mesajelor : 197
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Tu10
Data de inscriere : 15/06/2008

https://west-simplu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andra P. Sam Oct 11, 2008 10:30 pm

Noi trebuie sa promovam ideea cu "alcoolul nu te face mare" si cu "imi place sportul"...trebuie sa gasim forma si fontul...Razz
Andra P.
Andra P.
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Andra10
Data de inscriere : 03/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Vizitato Dum Oct 12, 2008 2:48 pm

mai..eu nu inteleg o chestie.
noi trebuie sa ne facem proiectul, buun.
filmulet, niste poze ceva, sa zic si fluturasi.
sh astea toate le trimitem si ast raspunsu.
noi prin fluturasii aia promovam proiectul nostru (cui??) sau al lor (lucru pe care ei ar trebui sa il faca).
puteti zice ca sunt batuta-in-cap Very Happy

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andone Sebastian Dum Oct 12, 2008 6:40 pm

Deci facem mai multi fluturasi si cand facem filmul, aratam si un cadru cand impartim fluturasi in scoala.
Si le trimitem cativa fluturasi si lor sa vada cum au iesit.
Acum ai inteles?
Andone Sebastian
Andone Sebastian
Admin

Numarul mesajelor : 197
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Tu10
Data de inscriere : 15/06/2008

https://west-simplu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  AnkyShpanky Dum Oct 12, 2008 6:55 pm

haha noi tocmai am facut un scurt metraj despre droage. e si alcoolul prezent Razz
AnkyShpanky
AnkyShpanky
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 32
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Ank10
Data de inscriere : 02/10/2008

http://www.ankyshpanky.deviantart.com

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andone Sebastian Dum Oct 12, 2008 7:00 pm

Da mah da sa facem ceva impreuna toata clasa.
Nu 5 prosti muncesc si restul freaca menta, si daca cumva castigam excursia, doamne fereste ce e la gura lenesilor daca nu-i luam in excursie.

Ca asa nu-mi convine. Ori muncim toti, ori mergem in excursie cine au muncit + persoanele invitate de ei.
Andone Sebastian
Andone Sebastian
Admin

Numarul mesajelor : 197
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Tu10
Data de inscriere : 15/06/2008

https://west-simplu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Vizitato Dum Oct 12, 2008 7:17 pm

ne gandim la o poveste pt filmulet, un scenariu cv Very Happy

o gasca de copii de liceu (noi) intr-un bar (merge atmosfera de la x-rabbit's dak ne lasa sa filmam acolo) fum de tigara poanta proaste, etc. apare cineva cu o sticla, doua, ne facem manga Very Happy
sunt deschisa pt alte propuneri Cool

da stie cineva pana cand tre' sa fie gata??

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andra P. Dum Oct 12, 2008 7:30 pm

5 nov!Very Happy...ideea e k noi trebuie sa promovam ideea k "alcoolul nu n face mari" in randul tinerilor.....oriunde..in liceu ...in orash...p unde vrem...n alegem noi o zona..si acolo impartim fluturase...vorbim cu ei bla bla bla[venitzi cu ideeeei!!!!]...si cum o zis sebi filmam chestiile astea k sa vada aia si sa n creada!!+ filmul cu scenariu:D
Andra P.
Andra P.
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 16
Varsta : 33
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Andra10
Data de inscriere : 03/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andreea Stingu Dum Oct 12, 2008 8:17 pm

sau am putea s filmam l bal l rares cv, sigur vor fi copii care vor bea, fuma, sa fie un filmulet form din mai multe secvente, filmate in diverse locatii...

Andreea Stingu
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 33
Localizare : fortza matarei:d
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Stangu10
Respectarea Regulilor: : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) P90
Data de inscriere : 02/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andreea Stingu Dum Oct 12, 2008 8:19 pm

s filmam putin l bal l rares, in rabbits, sau in cluburi q multa bautura l bord Razz

Andreea Stingu
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 33
Localizare : fortza matarei:d
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Stangu10
Respectarea Regulilor: : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) P90
Data de inscriere : 02/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Vizitato Dum Oct 12, 2008 8:58 pm

în sfârșit m-am priiins Very Happy
pai hai să ne apucăm serios.
ar trebui să ne împărțim atribuțiile. sau să ne împărțim în mici grupulețe să lucrăm mai bine.
de exemplu : 5 pers de ocupă cu crearea fluturașilor și a chestiilor de împărțit. 5 pers filmeaza și fac scenariul, 5 monteaza filmul. etc. etc.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andone Sebastian Dum Oct 12, 2008 9:07 pm

Andreea Stingu:
Va reamintesc ca mesajele duble nu sunt acceptate decât daca a trecut o perioada de 24 de ore de la ultimul mesaj
Fiindca esti la prima abatere de la regulamentul forumului vei fi iertata ( doar de data asta ).
Pentru asta exista butonul edit. Wink


Si da Andreea M. , asta ziceam si eu mai sus putin.
Ori facem toti, ori cei care nu fac nu vin in excursie, ca nu-mi convine sa muncesc pentru altii si ei sa vina bine mersi in excursie.
Deci eu m-am oferit cu fluturasii.

Cred ca tu si Bogdan veti face filmul,nu? cyclops Asta daca vreti, bineinteles, nu sunteti obligati.


Andra a venit cu idea, ea coordoneaza totul.
Andone Sebastian
Andone Sebastian
Admin

Numarul mesajelor : 197
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Tu10
Data de inscriere : 15/06/2008

https://west-simplu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  deedeeshor Lun Oct 13, 2008 7:21 pm

eu vreau montat bounce
deedeeshor
deedeeshor
Designer

Numarul mesajelor : 47
Varsta : 32
Localizare : stiti bancul cu unu' mai?
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Deedee10
Data de inscriere : 02/10/2008

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Andone Sebastian Lun Oct 13, 2008 7:39 pm

La chestia cu tabelul ma gandeam si eu. Very Happy
Voi face un alt topic unde sa ne inscriem ca sa nu stricam discutia de aici.
Andone Sebastian
Andone Sebastian
Admin

Numarul mesajelor : 197
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Tu10
Data de inscriere : 15/06/2008

https://west-simplu.forumgratuit.ro

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  AnkyShpanky Vin Oct 17, 2008 4:50 pm

mai, daca filmati la bal la rares stricati tot Sad e mult prea multa agitatie! camera n-o sa poata fi tinuta nemiscata, plus ca va trebuie un unghi super bun si un zoom la fel de bun ca sa iasa ceva fain. plus subiecti interesanti. asa ce o sa filmati? niste pitipoance la bara si niste pokemoni in roz care beau redds?
facem noi niste scene originale, putem reconstitui frumos atmosfera de baeram etc. ca sa iasa totusi artistic.
AnkyShpanky
AnkyShpanky
Clasa XI B

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 32
Mini Unspe B : Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Ank10
Data de inscriere : 02/10/2008

http://www.ankyshpanky.deviantart.com

Sus In jos

Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;) Empty Re: Proiectul "Alcoolul nu te face mare"-castigam excursia la ski??;;)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum